top of page
Image by Aleksandra Boguslawska

Psychoterapia indywidualna

W jakich sytuacjach warto rozpocząć psychoterapię ?

 

Jeśli w Twoim życiu obecne są długotrwałe problemy emocjonalne, m.in.: stany lękowe, napady paniki, obniżony nastrój, poczucie pustki i beznadziei, problemy z kontrolowaniem lub wyrażaniem złości, prześladujące poczucie winy, krzywdy lub wstydu.

Trudności natury relacyjnej, takie jak nadmierne wycofanie społeczne, problemy z budowaniem i utrzymaniem związków miłosnych, problemy z separacją / rozstaniem, trudności w relacjach rodzinnych, kontaktach społecznych czy zawodowych.

Pogorszenie funkcjonowania wywołane nagłą sytuacją życiową (kryzys), np: rozstanie, rozwód, konflikty rodzinne, choroba, śmierć bliskiej osoby, poronienia, utrata innych ważnych wartości życiowych. 

Psychoterapia indywidualna często obejmuje również pracę z problemami natury seksuologicznej, które naturalnie powiązane są z funkcjonowaniem emocjonalnym i bliskimi relacjami.

Wspólna decyzja o psychoterapii poprzedzona jest procesem konsultacyjnym (zwykle 1-3 sesje), który ma na celu zdefiniowanie problemów i oczekiwań, możliwości uzyskania pomocy i wytyczenia celów do pracy. W przypadku dzieci i młodzieży, konsultacje wstępne odbywają się z rodzicami / opiekunami.

Konsultacja / sesja 170 zł (50 minut)

bottom of page